O MNIE

Nazywam się Natalia Kalinowska, pochodzę z Torunia i jestem studentką V roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W toku studiów uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach a także jeździłam na liczne konferencje w efekcie czego zainteresowałam się tematyką ochrony danych osobowych i prywatności w Sieci, zwłaszcza w kontekście użytkowania portali społecznościowych. W 2015 roku postanowiłam spróbować swoich sił i zgłosić swój projekt do konkursu Diamentowy Grant organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Mój projekt został oceniony pozytywnie i znalazłam się w gronie laureatów, dzięki czemu otrzymałam fundusze na realizację przedsięwzięcia pt. „Diagnoza stanu ochrony prywatności jednostki w sieci Internet ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych – stan prawny i perspektywy”. Niniejsza strona internetowa jest jednym z elementów tego Grantu - w założeniu ma być poświęcona tematyce ochrony prywatności i danych osobowych w Internecie oraz poza nim.  Oprócz studiowania prawa jestem także uczestniczką studiów podyplomowych „Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych” na UKSW. Prywatnie, w wolnych chwilach, czas upływ mi na zabawie z moim kotem i rozwijaniu umiejętności kulinarnych.